Usługi

Rejestracja spółki Szczecin, Gorzów, Poznań, Polska

Rejestracja spółki Szczecin, Gorzów Wlkp., Poznań


Tumielewicz Adwokaci Szczecin, Prawo gospodarcze, Rejestracja spółek, w tym spółek zoo.


Pomoc prawna w przedmiocie wyboru formy prowadzenia działalności gospodarczej. Kompleksowa obsługa prawna. Obsługa prawna przy zakładaniu spółek prawa handlowego, w tym spółek zoo, spółek akcyjnych. Jak założyć spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością ? Kto może założyć spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością ? Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością może być utworzona przez jedną lub więcej osób. Zakaz zakładania spółki z ograniczoną odpowiedzialnością przez inną jednoosobową spółkę z o. o. Udzielamy kompleksowej pomocy prawnej przy zakładaniu, przekształcaniu spółek. Doradzimy w wyborze formy działalności, doborze właściwych kodów według Polskiej Klasyfikacji Działalności. Pomożemy w sporządzeniu projektu umowy spółki. Współpracujemy z firmami, które chcą otworzyć spółkę. Posiadamy doświadczenie w otwieraniu firm w Polsce, w tym firm, spółek z kapitałem zagranicznym, a także zarządem pochodzącym z innych krajów. Mamy doświadczenie w we współpracy z firmami międzynarodowymi. Pomagamy otwierać firmy, spółki na terenie strefy ekonomicznej, w tym pomagamy w uzyskiwaniu stosowanych zezwoleń, decyzji. Komunikujemy się z Naszymi Klientami w języku: polskim, angielskim, włoskim, francuskim, niemieckim, a także, w ograniczonym zakresie w języku rosyjskim. Proponujemy elastyczne zasady współpracy.

Rejestrujemy spółki za pomocą systemu teleinformatycznego Ministerstwa Sprawiedliwości. Współpracujemy również z Kancelariami Notarialnymi.

 

Oferujemy:


Nie tylko rejestracje spółek, ale również rozwiązania uwzględniające biznesowe aspekty planowanej działalności gospodarczej
nowoczesne narzędzia komunikacji i współpracy
znane z góry, jasne zasady rozliczeń
Przedmiotem naszej pomocy prawnej jest nie tylko zarejestrowanie podmiotu, spółki prawa handlowego, spółki zoo, ale także kompleksowa obsługa prawna firm.
Pomagamy w zakładaniu spółek zoo, spółek akcyjnych, spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, jawnych, komandytowych, czy spółek komandytowych.
Współpracę zaczynamy od opracowania wraz z Klientem założeń, danych wspólników, treści umowy spółki. Podpowiadamy, co powinno, znaleźć się w umowie. Staramy się dostosować treść umowy do indywidualnych potrzeb Klientów.
Przygotowujemy wszystkie załączniki wymagane przy rejestracji. Wypełniamy formularze do KRS oraz reprezentujemy naszych Klientów przed KRS lub innymi organami.


www.adwokat-tumielewicz.pl


www.adwokaciszczecin.pl

 

 

Zobacz również

Podział majątku, rozliczenie konkubinatu

Prawo cywilne

Prawo administracyjne

Nieruchomości i Inwestycje budowlane

Prawo pracy