Usługi

Prawo karne

Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych – oferuje obsługę prawną w zakresie spraw:

I.

 II.

Pomagamy naszym Klientom, zarówno na etapie postepowań prokuratorskich (tzw. przygotowawczych), jak również postępowań przed Sądami, na wszystkich etapach postepowania sądowego, w tym przed Sądami pierwszej, drugiej instancji, jak również Sadem Najwyższym.

 

III.

Świadczymy usługi prawne, występując między innymi:

 IV.

Adwokaci i Radcowie Prawni z Naszej Kancelarii posiadają doświadczenie w reprezentowaniu Klientów w postępowaniach, pomagając im zarówno gdy występowali / występują jako pokrzywdzeni, oskarżyciele posiłkowi, prywatni, czy gdy potrzebowali pomocy obrońcy. Możemy pochwalić się wieloma uniewinnieniami, w tym w wielu wielu bulwersujących sprawach, gdzie Organy ścigania działały na granicy przysługujących im uprawnień. Posiadamy również doświadczenie w prowadzeniu mediacji karnych, gdzie udawało nam się wypracować ugody w bardzo poważnych sprawach, w tym nawet sprawach o zbrodnie (np. w sprawach o gwałt, zabójstwo, wypadki komunikacyjne, czy porwanie dla okupu).

V.

Adwokat Krzysztof Tumielewicz posiada ponad 14 letnie doświadczenie w zawodzie prawniczym, w którym nieprzerwanie pracuje od 2005 r. Najpierw jako asystent Sędziego w Sadzie Okręgowym Wydziale Karnym Odwoławczym, następnie jako aplikant adwokacki, a od 2009 r. adwokat. Wszyscy pracujący w Kancelarii Adwokaci, najpierw praktykowali, jeszcze w czasie studiów prawniczych, a następnie odbywali aplikacje adwokacką pod patronatem adwokata Krzysztofa Tumielewicza, a następnie współpracują w ramach Kancelarii. To samo dotyczy obecnych aplikantów adwokackich (w sumie 5). Tworzymy bardzo zgrany, z jednej strony młody, z drugiej zaś doświadczony zespół adwokatów i aplikantów adwokackich. Nie boimy się nowych wyzwań. Zapraszamy do współpracy. Zanim powierzy się swoją sprawę danej Kancelarii / konkretnemu Adwokatowi – warto umówić się na spotkanie, zasięgnąć porady prawnej, czy zlecić opinię prawną z danego problemu, w tym np. karnoprawnego.

www.tumielewicz.pl

Zobacz również

Prawo pracy

Rejestracja spółki Szczecin, Gorzów, Poznań, Polska

Prawo administracyjne

Prawo cywilne

Sprawy odszkodowawcze